2010. január 20.

Szávay továbbjutott, Czink még játszik

Részben már mindenképp örülhetünk a mai napnak. Az eredetileg tervezettnél egy nappal később, a 21-es pályán az első mérkőzést játszó Szávay Ágnes sima két szettben biztosította továbbjutását a kanadai Stephanie Dubois ellenében. A 6-3, 6-2-es eredmény eléréséhez összesen 1 órára és 16 percre volt szüksége Szávaynak. Bízzunk benne, hogy a folytatás is hasonlóan eredményes lesz.

Czink Melinda ugyanakkor még játékban van. Az első szettet 7-5-re svájci ellenfele, Stefanie Voegele nyerte meg. A második is szorosan alakult, az előbb véget ért rövidítésben jól szerepelt Czink Melinda, aki 7-5-re megnyerve a tie-breaket, kiharcolta a döntő szettet a már két órája tartó mérkőzésen. Bízzunk benne, hogy végül itt is győzelmet könyvelhetünk el.