2010. március 20.

Murray számára is vége

A Top4 kiemelt játékosok közül Roger Federer és Novak Djokovic után Andy Murray is búcsúzott az Indian Wellsben zajló BNP Paribas Open tenisztornától, miután a mai negyeddöntőben két szettben alulmaradt a svéd Robin Söderling ellen. A skót játéka az első, kilenc percnél is tovább tartó Söderling adogatásban volt meggyőző, illetve a végén mutatott valamit, közte nem igazán tűnt úgy, hogy esélye lehet a továbbjutásra.

A svéd ellenfele az elődöntőben az amerikai Andy Roddick lesz, aki egy igazán sima mérkőzésen tudta legyőzni Tommy Robredót. Már korábban eldőlt, hogy a másik elődöntő két résztvevője Rafael Nadal, illetve Ivan Ljubicic lesz. Először ez utóbbi találkozó kezdődik majd helyi idő szerint déli 12 órakor. Az elődöntőket a Sport2 két részletben, élőben közvetíti 20:00 és 22:45 órai kezdettel.